Počasí na zakázku aneb jak udržet v chodu Koloběh Peněz na planetě


 

Sněhová bouře v USA, náhlé povodně v Evropě, aj. katastrofické scénáře – divte se nebo ne, ale stále častěji za nimi namísto přírodních živlů stojí umělá modulace počasí tajně prováděná temnými lobbistickými organizacemi. Temní pseudovládci naší planety jsou vskutku vynalézaví. V prvé řadě potřebují, aby se co nejvíce obyvatel nacházelo ve stresu, aby měl bulvár o čem psát a aby koloběh peněz makal na plné obrátky a aby všude, kde to jen jde, nahrazoval přirozený koloběh životních energií. Stres, bulvár, negativní emoce, to je přece ta hlavní krmě pro všechny invazní temnáře.

Pro získání pádných argumentů o temných akcích pseudovládců naší planety, včetně jejich nekalých praktik při výrobě umělého počasí, nemohu jinak nežli vřele doporučit výborně udělaný blog http://orgo-net.blogspot.com/
Contrails V Evropě je umělá modulace počasí prováděna nejméně sedm let. Skutečně je to v hojné míře praktikováno tím způsobem, že toxické chemikálie s obsahem těžkých kovů (chemtrails) jsou rozprašovány letadly do atmosféry. Jedním z prvních odpůrců, který na tuto špinavou akci veřejně upozornil, byl kupř. Marko Pogačnik, velká osobnost v komunikaci s přírodními bytostmi. Obloha hrající všemi barvami při východu a západu slunce… kam se hrabou sylfové nebo dračí komunity na pavědecké chemoterapeuty naší planety! A není vůbec těžké přijít na to, jaké konkrétní cíle sledují temnáři touto zločineckou pseudoakcí.
Cíl 1. Vyrábět a uměle udržovat inverzní charakter počasí, aby obyvatelé v nížinách trpěli depresemi z nedostatku slunce a nutilo je to jezdit utrácet své peníze do předražených horských středisek. (V naději, že tam sluníčko určitě najdou. Stále častěji je tam ale k vidění podivně zamžená obloha s čárami od letadel.)
Uměle ochlazovat vzduch a vyrábět technický sníh umělým srážením vodní páry, hlavně na horách, aby majitelé komerčních horských středisek měli v zimě plno. Aby byl důvod k výstavbám dalších megalomanských lyžařských středisek likvidujících přírodu i energie našich hor (viz vehementní snahy jihočeských lobbistů postavit obří lanovku na Smrčině, v jedné z přírodovědecky nejcennějších částí Národního parku Šumava. A velmi silným spojencem jihočeských lobbistů je právě českobudějovický meteorologický ústav). Schválně se mrkněte, jaké svinstvo nám nasněžilo o letošních vánocích. Umělá hmota bez chuti a bez zápachu, absolutně inertní, místo krásných vloček s harmonickou šesterečnou strukturou jde o jakési ubohé patvary bez ladu a skladu.
Cíl 2. V zimním období vyrábět sněhové kalamity, aby co nejvíce obyvatel zničilo v rozsolené sněhové břečce svá auta a muselo si kupovat nová. Kdo musí denně autem do práce, nejspíš skončí na jaře s rozežranou kastlí (včetně mých přátel). Sněhové kalamity také zvyšují spotřebu benzínu; nic naplat, i ropná lobby si potřebuje pořádně namastit kapsu. V létě je zase potřeba pořádně nasimulovat povodně, aby inženýrci z ekotechnokratických firem měli zakázky na stavební a "revitalizační" projekty. Aby byl důvod zvednout daňovým poplatníkům výdaje pod záminkou "solidární výpomoci" vyplaveným spoluobyvatelům.
Cíl 3. Zakonzervovat do sněhu a ledu obří komplexy nově postavených fotovoltaických elektráren a oddálit tak spuštění jejich provozu. Proč? Aby byly argumenty, jak vytáhnout z kapes daňových poplatníků víc peněz na údajnou kompenzaci ztrát ve výrobě elektřiny.
Cíl 4. Vyrábět co nejvíce oblačnosti (formující se často do podoby šedavých rozplizlých povlaků), aby se šířily chřipkové epidemie a farmaceutická lobby měla odbyt pro svoje předražené a stejně neúčinné léky. Aby obyvatelé kvůli nedostatku slunce měli sníženou imunitu kvůli nedostatku vitaminu D, pro jehož přirozenou syntézu jsou sluneční paprsky nezbytné, hlavně vysokofrekvenční ultrafialové záření.
Cíl 5. Co nejvíce odstiňovat vysokofrekvenční UV záření, které je hnacím motorem všech energetických transformací potřebných pro pozitivní pokrok a vývoj na naší planetě. Temní pseudovládci planety však nechtějí změny, zuby nehty lpí na tom, že vše musí setrvávat ve starém. Mezi naší planetou a kosmem má neustále harmonicky proudit výměnný tok energií a informací. Spojením chemtrails a elektrosmogu z vysílačů však ve spodní části atmosféry vzniká hustá deka, která tento infotok silně boří a likviduje.
Závěr příspěvku však bude pozitivní. Bytosti přírody totiž postupně nacházejí nové netradiční způsoby, jak obnovovat zhroucené infotoky energií mezi naší planetou a kosmem. Jsem rád, že v tomto ohledu jim můžeme významně pomoci. Bytosti přírody doporučují tento postup: vizualizovat si harmonické toky energií v levotočivých spirálách vycházející od středu naší planety směrem k jejím okrajům a dále do kosmu. Vizualizovat si, kterak se naše planeta koupe v zářivě fialové barvě a kterak ji zaplavují proudy zářivě zlatavé barvy. K tomu je možné přidat i následující myšlenku: "Harmonizuji a posiluji toky přírodních energií na naší planetě k uzavření jejího karmického kruhu a ke znovusjednocení násilně rozpojeného Počátku a Konce všech věcí." Jedinci oplývající silným elektromagnetickým potenciálem mohou ještě přidat čištění zacílené na transformaci ubíjejících ztemnalých energií pravotočivého elektrosmogu na levotočivé energie Života. K tomu je však nezbytné zadat odeslání transformovaných energií do Univerzálního koloběhu záření, aby neuvízly v jalových meziprostorech. Koho by zajímalo, jak ještě více pomoci přírodním bytostem, nechť mne kontaktuje na mém mailu.
PF 2011: Houževnatě proti lobbistům a likvidátorům přírody! Starému cyklu temna zmar a Novému Začátku pod vedením světla zdar!
Aolian
aolian67@volny.cz

ZDROJ:  http://hledani.gnosis9.net/

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: