Osm záměrných sebevražedných kroků k peklu na Zemi


Toto je doba, kdy se musíme zamyslet a podívat se, co se opravdu děje. Potřebujeme napadnout každé z těchto témat podle našich možností, ale evidentně tito idioti jsou dohodnuti jeden s druhým politicky, finančně, ekonomicky…ale zejména na duchovní, neviditelné rovině. A velmi pravděpodobně s jiným inter-dimenzionálním zdrojem.

 

 

Autor: Zen Gardner

 

Stejně jako vám, je mi nanic z momentálně probíhající příšerné destrukce, která je páchána šílenými silami, které jsou u moci. Myslím, že není nikdy dost burcovat ohledně těchto věcí naše okolí, a ještě více, je třeba se podívat přímo zblízka do tváře této konečné hry.

Již jsme to rozebírali dříve, ale pojďme si udělat rychlou rekapitulaci jen několika aspektů:

1. Geoinženýring a Terraforming (= zásahy do planety Země). Pokrytí oblohy skrze toxické kovové kysličníky chemtrails tak, aby počasí sloužilo coby “znásobovač síly” v jejich úsilí kontrolovat planetu. Toto zahrnuje uměle vytvořené kvetoucí mořské řasy, které škodí moři, oteplovače atmosféry a elektromagnetické zbraně, způsobující hromadný úhyn zvířat a které vytvářejí další pouštní krajiny ve světě. Pak k tomu přidají HAARP, zamíchají a usmaží vše, co jim stojí v cestě. Jsou to choré mozky.

2. Genetické modifikace čehokoliv na co sáhnou. Nyní to jsou stromy a keře, spolu s rybami, zvířaty a hmyzem, aby ještě více geneticky zničili potravní řetězec. A nezapomeňte, toto vše nakonec mění lidský genom. Je to čisté hnusné šílenství.

3. Uvolnění dříve zakázaných pesticidů a herbicidů, které mimo to, že infikují celý potravní řetězec, také přispívají ke zdecimování světové populace život dávajících včelstev, jasný indikátor neudržitelnosti systému, který nás zásobuje potravinami.

4. Bezhlavá medikace za každou cenu a bez jakéhokoliv důvodu. Vakcíny, léky, otrávená voda a jídlo, a toxický vzduch. Vše jde jasně proti životu.

5. Nepříčetná těžba planetárních zdrojů, včetně otravy vodních zdrojů, zabíjení oceánů ropou a odpadem, a používání zakázaných toxických látek, aby přikryli tuto věrolomnost…to je jen malý výčet…

6. Elektromagnetický koktejl, který míchají čím dál silnější den ode dne, a který je nastaven účelově na stejné frekvenci jako je lidský nervový systém… ať už to jsou mobilní telefony a věže, WIFI, chytré měřiče, věže GWEN a podobné.

7. Válka a ještě více války. Mimo hrabivou a často úplně robotickou destrukci pomocí více a více technologicky vyvinutých zbraní v rukách šílených válečníků, je to také používání ochuzeného uranu a jiných velmi toxických materiálů, což dělá obrovské plochy naší planety nepoužitelnými pro generace, které přijdou po nás, neboť ohrožují mutacemi malé děti.

8. Nukleární zbraně: pokud toto všechno není dost, tak proč nevyvinout vysoce účinné, bídně naplánované, nukleární časované bomby všude po světě, které produkují dostatečné množství nukleárního odpadu, aby zničily svět stokrát po sobě – a spolu s tím „testují“ atomové zbraně tisíckrát za sebou v naší delikátní atmosféře, a to již celá desetiletí?

Zní to rozumně, že…

Proč? Otevřete svou mysl, máme vážné nepřátele.

Toto je doba, kdy se musíme zamyslet a podívat se, co se opravdu děje. Potřebujeme napadnout každé z těchto témat podle našich možností, ale evidentně tito idioti jsou dohodnuti jeden s druhým politicky, finančně, ekonomicky…ale zejména na duchovní, neviditelné rovině. A velmi pravděpodobně s jiným inter-dimenzionálním zdrojem.

Takže, proč by se kdokoliv z této obydlené planety choval tak úmyslně nezodpovědně a destruktivně? A nepodávejte mi všichni to zdůvodnění o korporátní banksterské nenažranosti. Jistě, to je částečně pravda a toto se používá coby základní zdůvodnění. Ale když si spojíme vícero faktů, vidíme, že je toho v pozadí více.

Co je konečným cílem jejich hry? Uložili si dobré, nemodifikované osivo v trezorové místnosti v Norsku. Elity mají své jídlo a cennosti v obrovských podzemních trezorech, spolu s přináležejícími základnami. Vše je zdokumentováno.

Takže jaký je plán? Jen zabít a nechat zmizet ze země těch přebytečných 90+% populace, kterou tak nesnášejí, zatímco oni to přečkají v podzemí? Jsou tak šílení?

Nebo také vědí o příchodu kataklyzmat, kdy bude země vychýlena ze své osy či něco na ten způsob?

Anebo obojí? Každopádně, jakkoliv se na to díváte, je to idiotské, psychotické a sebestředné chování.

Bohužel, vše co vám tady předkládám, je dobře zdokumentované. Ani se moc nesnažili to zastřít. Jen to nepustí do mainstreamového vědomí, zatímco jejich média nechávají každého sledovat Disneyho anebo umělé politické debaty o kravinách. Velmi dobře připravené, ale absolutně šílené.

Machiavellismus je na to krátký. Spíše satanismus, který předčí vaše nejdivočejší sny.

Odkud to pramení? Insane (šílený) znamená „nečistý“. Ale spíš to znamená nelidský. A to je důvod, proč lidé nemohou plně pochopit hloubku motivace, která za tím vším stojí. A nikoliv, ne každý, kdo je k tomu využíván, si je vědom celého plánu.

Je to vše rozčleněné. Mnohokrát po sobě.

Tato řídící síla za účelem podrobení našeho světa do zcela kontrolované energetické jednotky, kterou lze vysávat, ta tu byla po tisíciletí. Doufají, že z tohoto více než fašistického „pořádku“ vytvoří pseudo-spirituální satanskou technokratickou rasu, která bude bezpochyby chtít si podrobit jiné rasy a planety a solární systémy. Toto je to, co NWO insider, vědec Michio Kaku, zve Civilizace Typu 2.

zdroj, translation OSUD.cz 2013

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: